Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Шиберні ножові засувки

Шиберні ножові засувки

Шиберні ножові засувки призначені для максимально герметичного перекриття і регулювання робочого середовища що транспортується по трубопроводах. Головним достоїнством засувок є їх можливість експлуатації в найскладніших умовах ( агресивне середовище , висока температура) , де будь-яка інша арматура просто не може працювати.

Шиберная ножова засувка – це зварна рамна конструкція , яка складається з двох частин , в одній знаходиться наскрізне вікно , через яке проходить транспортується продукт , а в іншій частині засувки знаходиться шибер (ніж) та його керуючі елементи . Ніж дуже гострий і ковзає всередині вузького корпусу , легко входячи в будь-яку проходить середовище. Шибер надійно фіксується в будь-якому положенні , а при остаточному закритті , він притискається до прокладання , забезпечуючи максимальну герметичність. Сальникова набивка забезпечує герметичність у верхній частині ножа.

Шиберні ножові засувки випускають з висувним і не висувним шпинделем . Різниця в тому , що відважний шпиндель робить поступальні і поступально – обертальні рухи , а не висувною шпиндель виробляє тільки обертальні рухи . Засувки з не висувним шпинделем використовують в системах , де робочими середовищами виступають нафту , вода або мінеральне масло.

Щоб домогтися щільного запирання і повної герметичності шиберних ножових засувок , робочі поверхні спеціально обробляються , в тому числі кромки ножа і напрямні , а також використовується набивка , яка виготовлена ​​з сучасних матеріалів. Конструкція засувок з ножовими затворами полегшує заміну сальникових ущільнень і проведення ремонтних робіт. Основні вузли засувок виготовляються з чавуну або нержавіючої сталі , що в свою чергу обумовлює їх високу надійність , прекрасні експлуатаційні параметри і довговічність. Шиберні ножові засувки мають більшу висоту , але такий недолік повністю компенсується їх малою довжиною .

Головні особливості конструкції шиберних ножових засувок :

повна герметичність , в різних напрямках;
повнопрохідний розтин;
змінні сідла і ущільнення ;
варіанти з висувним або висувним шпинделем ;
різні приводи ;
відсутність засорних зон , так як ніж дуже точно входить в корпус ;
мізерно малі втрати тиску;
для вузьких середовищ можна зробити регулювання засувки за допомогою діафрагми .

Завдяки своїй простоті і надійності шиберні засувки застосовують у багатьох сферах. Їх використовують у системах водопостачання та водоочищення , в хімії , енергетики , в целюлозно-паперовій промисловості , у нафтовій промисловості , для транспортування не тільки рідких , а й вузьких і іноді навіть сипучих середовищ. Вони здатні перекривати потоки робочих середовищ , які характеризуються підвищеною в’язкістю , наявністю твердих частинок , здатність кристалізуватися .Також шиберні засувки застосовують для транспортування хімічно активних гранульованих , порошкоподібних , і волокнистих середовищ. Робочими середовищами найчастіше виступають : стічна вода , паперова маса , подрібнений текстиль , зерно , полімерна крихта , важкі нафтопродукти , сиропи , цемент , борошно , цукор , корми для тварин.

Управляти шиберними ножовими засувками можна як в ручну за допомогою штурвалу , або ключа , так і за допомогою електро-або пневмопривода .

У нашому каталозі є широкий вибір шиберних ножових засувок , які Ви завжди можете купити у нас на сайті , вибираючи серед широкого діапазону робочих температур , умовних діаметрів , і номінальних тисків.