Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Арматура для пари

Арматура для пари

Арматура для пара

Трубопровідні парові системи , включають себе велику кількість допоміжного обладнання , яке забезпечує безпеку , безперебійність і функціонування всієї системи. Це допоміжне обладнання називається – трубопровідна арматура для пари. Сюди входять: конденсатозбірники , вентилі , воздухоотводчики , конденсатні насоси , крани кульові , редукційні та запобіжні клапана , а також інша арматура.

Деяка арматура для пари : крани кульові , вентилі , і конденсатовідвідники , застосовуються і в інших системах , наприклад , газопроводах , водопостачанні , теплотрасах .

Нижче описано арматура для пари , яку можна купити у нас на сайті.

Конденсатовідводчики поплавкові , термодинамічні

Конденсатовідвідник – це одна з найважливіших складових частин парової системи . Головне призначення конденсатовідвідника є випускання з системи конденсату , повітря та інших неконденсованих газів , і затримувати пар , поки він не сконденсіруется повністю . Якщо в системі відсутні конденсатовідвідники , то неможливо уникнути корозії , гідроударів , і зниження продуктивності устаткування . Конденсатовідвідник по своїй конструкції представляє автоматичний клапан.

сепаратори пара

Сепаратор пара – це механізм , який здатний уловлювати і видаляти крапельки рідини з пара , для отримання якісного ( сухого) пара . Сепаратори рекомендують встановлювати перед регульованими пристроями і редукторами на магістральних трубопроводах. Також є можливість задіяти в системах стисненого повітря для видалення конденсату. Діаметр сепаратора повинен бути рівним діаметру паропроводу . Конденсат з системи віддаляється через дренажний патрубок сепаратора .

конденсатні насоси

Конденсатний насос перекачує водяний конденсат , температура якого вища граничної робочої температури відцентрових електричних насосів. Конденсат перекачується в конденсатопровід без задіяння електроенергії.

редукційні клапана

Редукційний клапан – це механізм , який перепускає рідина або газ із зони високого тиску в зону нижчого тиску , при цьому він підтримує постійний тиск в одній із зон трубопроводу.

оглядові скла

Фланцеве оглядове скло призначене для візуального контролю потоку робочих середовищ у виробництві . Їх використовують у харчовій , нафтопереробної, хімічної , газової , будівельної промисловості.

запобіжні клапана

Запобіжний клапан не дозволяє тиску в трубопроводі піднятися вище допустимого , скидаючи надлишковий обсяг робочого середовища через патрубок.

Воздухоотводчики для водяних систем

Повітровідвідник призначений для автоматичного виведення повітря з систем опалення , вентиляції , кондиціонування , який утворюючи повітряну пробку перешкоджає проходженню робочого середовища по трубах.

Охолоджувачі відбору проб з котлів

Охолоджувач призначений для відбору проб води або пари . Відбір робиться для періодичного контролю складу котельної води. Охолоджувачі не дозволяють освіту пара вторинного скипання .

переривачі вакууму

Переривник вакууму запобігає утворення вакууму в трубопроводах , і захищає обладнання і техпроцес від непотрібних наслідків .

парові інжектори

Паровий інжектор застосовується для вприскування пари в ємності з водою , в установках по нагріванню води. Інжектор бере холодну воду , змішуючи її з парою, гарантуючи малошумну роботу і мінімум вібрацій.

пароводяні змішувачі

Пароводяний змішувач підігріває воду за допомогою пари. Вбудований запобіжник в змішувачі дозволяє виключити подачу пари , якщо припинилася подача холодної води.