Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Трубні затискачі

Трубні затискачі

трубные зажимы

Трубні гідравлічні затискачі застосовуються в промисловості для запобігання вібрації і шуму трубопровідних систем. Велика номенклатура складена для типорозмірів, охоплює майже усі області для монтажу шлангів, труб і кабелів. Застосування трубних затискачів практично необмежено:

у промисловій гідравліці;
у гідравліці машин;
у морській гідравліці;
у гідравліці обладнання, яку використовують у відкритих морях;
у конструкціях трубопроводів для загальнопромислових призначень;
у видобувній промисловості;
у конструкціях у термоядерному реакторі;
у технології для КВПіА;
у пневматиці.

Трубні затискачі стандартної серії
Затискачі стандартної серії використовуються для монтажу труб діаметром від 6 до 120мм. Корпусизатискачів виготовляються з поліпропілену, поліаміду та алюмінію. Також затискачі можуть виготовлятися і з інших матеріалів за вимогою замовника.

Трубні затискачі важкої серії
Затискачі важкої серії використовуються для монтажу труб діаметром від 6 мм до 407мм. Корпус затискачів виготовляються з поліпропілену, поліаміду, алюмінію. Також затискачі можуть виготовлятися і з інших матеріалів за вимогою замовника.

Трубні затискачі подвійний серії
Затискачі подвійний серії використовуються для монтажу труб діаметром від 6мм до 42 мм. Подвійні затискачі дозволяють проходити труби однакового діаметру (16-16, 25-25), для проміжних варіантів виробляються різні діаметри (16-23, 25-30). Корпус затискачів виготовляються з поліпропілену та поліаміду. Також затискачі можуть проводитися і з інших матеріалів за вимогою замовника.