Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Титановий лист

Титановий лист

титановий лист ціна

Титан має масу позитивних якостей, що робить його дуже популярним в плані заготовок для подальшої переробки в промисловості. Титановий лист має високу механічну стійкість і пружність при деформації. Титан чудово переносить атмосферний вплив і не піддається корозії. Інертність до активних хімічних сполук і речовин в сукупності з його всіма характеристиками обумовлює широке застосування титану у всіх областях промисловості.

Титановий лист відпалюють з можливою подальшою прогладкою і правкою. У відповідності з ГОСТом листи обрізають під прямим кутом, крім того на листі не повинно бути грубих задирок.

Титановий лист може підрозділятися на види виходячи з наступних показників: якість обробки поверхні, підвищеної обробки і високої обробки. По відхиленню від площини: нормальної і поліпшеної площинності

Враховуючи високу питому міцність титану, його жаростійкість і стійкість до корозії і морської води, високу опірність втоми навантажень – завдяки цим відмітним якостям титановий лист використовують як напівфабрикат для виготовлення кінцевої продукції в різних галузях виробництва.

Широке застосування титановий лист отримав у вертолітній промисловості та авіабудуванні для випуску частин корпусів, приводів, несучих лопатей, крил. У суднобудуванні застосовується для виробництва обшивки корпусу корабля і обшивки корабельної апаратури, виготовлення гребних гвинтів. Широке застосування аркуш з титану отримав в хімічній промисловості та ракетобудуванні.