Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Вольфрамовий електрод

Вольфрамовий електрод

вольфрамовий електрод купити

Електрод – це стрижень в основі якого лежить електропровідний матеріал для підведення струму до зварюваного виробу (труба, лист, кутник, квадрат). В даний час в Україні присутні більше 100 марок електродів, при цьому більше половини електродів, що випускаються, є плавкими і застосовуються для ручного дугового зварювання. Розрізняють два види зварювання аргонна і дугова.

Вольфрамовий електрод – один з ефективних електродів і є найтугоплавкіший з присутніх на землі металів, температура плавлення якого становить 3410 °С, а при кипінні температура становить 10220 °С, щільність – 19,3 г / см ³. Твердість зберігається навіть коли температура доходить від 400 до 500 ° С. Витрати вольфраму при зварюванні дуже малі – соті частки грама на 1 метр зварного шва. Вольфрамові електроди леговані оксидами і рідкоземельними елементами, ще більш стійкі.

На даний час вольфрамові електроди мають різноманітний хімічний склад з різними властивостями. У вольфраму для досягнення більш високих характеристик при зварювально-технічних роботах вводять окисли різноманітних рідкісноземельних металів, таки як: лантан, ітрій, церій, цирконій і торій.

Марки електродів можна розділити умовно на вітчизняні СНД і міжнародні:

Вітчизняні мають марки ВА, ВЛ, СВІ. Технологічний процес виготовлення електродів і їх високі характеристики, забезпечують хорошу термостійкість і експлуатаційну стійкість. Розміри і конфігурації електродів мають широкий спектр і регулюються згідно заданих параметрів і креслень замовника. Вартість електродів вираховується розміром, складністю конструкції, додатковими вимогами виставленими замовником.

Зарубіжні марки електродів WL-20, WT-20, WC-20, WY-20, WZ8 є найбільш використовувані при дуговому зварюванні в середовищі захисного газу.