Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
ВОЛЬФРАМОВА ТРУБА

Вольфрамова труба

вольфрамова труба купити

Назва Wolframiumе була пов’язана з тим, що цей елемент – вольфрам, який знаходиться в  олов’яних рудах, заважав виплавляти олово, результатом роботи була піна шлаків (так звана вовча піна). Метал має світло сірий колір.

Використовуючи високотехнологічні процеси виробництва сировини, тим самим підвищують не тільки якість і собівартість матеріалу, а також розвиток галузі в цілому.
Гідність вольфрамової труби проявляється в тугоплавкості вольфраму, його жаростійкості і жароміцності. Труби стійкі до багатьох агресивних середовищ включаючи розчини лугу, сірчаних, соляних і азотних кислот. Вольфрамові труби мають багато відмінних якостей: зносостійкість і захист від втоми при нагріванні й охолодженні і найменший коефіцієнт розширення серед металів цього класу. У вольфраму широкий діапазон розтягування і стиснення, гарний опір температурної повзучості і висока теплопровідність. Складний і технологічний процес отримання вольфраму призводить до збільшення загальної вартості вольфрамової труби. При цьому вага готових виробів – дуже висока.

Виготовляють вольфрамові труби із заготовок на високотехнологічному обладнанні, використовуючи вакуумну термообробку і технології сучасної хімічної обробки. Якість виробленого матеріалу контролюється на всіх етапах.

Купити вольфрамову трубу можна у нас в компанії. Позвоніть нам.