Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Сплав 36НХТЮ. Круг, лист, лента, труба – ООО Атомтехнології

Сплав 36НХТЮ

Сплав 36НХТЮ купити

Компанія ТОВ “Атомтехнологіі” пропонує вироби 36НХТЮ з наявності зі складу в м. Дніпропетровську. 36НХТЮ – це сплав, який за його властивостей відносять до прецизійних сплавів. З виготовлення і способу виробництва сплав відноситься до підгрупи дисперсійно -твердіючих стійких до корозії сплавів.

З сплаву 36НХТЮ виготовляють пружні елементи, які використовують у високоточних вимірювальних приладах, гранична температура роботи яких до 2500С.

Компанія «Атомтехнологіі» пропонує металопрокат сплав 36НХТЮ:

  • листи
  • прутки гарячекатані
  • прутки ковані
  • стрічки холоднокатані
  • коло
  • дріт холоднотянутая
  • труба

Хімічно спецсталь 36НХТЮ складається з нікелю, заліза, хрому, як основних компонентів, а також у вигляді добавок алюмінію та титану, і деяких легуючих металів, таких як кремній і марганець.Близько 36 % від загального складу сплаву припадає на нікель, від 43 до 49% на залізо, 11.5 до 13% на хром, від 2.7 до 3.2% на титан, від 0.9 до 1.2% на алюміній і інші метали. Більш детальну інформацію про хімічний склад сплаву 36НХТЮ можна побачити нижче у таблиці.

Ми пропонуємо сортовий металопрокат: дріт, круг, трубу, пруток з жароміцної, і стійкою до корозії спецсталі 36НХТЮ. Сплав виготовляється у відкритій електропечі, а гартується на повітрі або у воді при температурі до 1200 градусів за Цельсієм. Дріт загартовується при температурі 1050- 11500С на повітрі. Розковуванню стали 36НХТЮ проводиться спочатку при температурі 1150- 11800С , а потім при температурі 8500С . Сплав дуже легко зварюється будь-яким способом, наприклад, для ручного зварювання застосовують електроди марки ОЗЛ -25 і ОЗЛ- 35.

Коло 36НХТЮ проводиться в межах довжини 2-6 метрів. Залежно від точності виробництва коло маркується літерами А, Б і В. А – висока точність, Б – підвищена точність, В – стандартна точність виробництва . Коло з спецсталі 36НХТЮ залежно від термічної обробки може бути:

  • без термічної обробки;
  • з термічною обробкою ( маркуються – Т);
  • загартовані ( маркуються – Н).

Коло зі сплаву 36НХТЮ використовують як заготовку для виробництва таких прокатних виробів як куточок, балка, профіль для будівельних робіт, швелер. Також коло використовують для виготовлення валів, штовхачів, осей, втулок та інших деталей в машинобудуванні.

Дріт 36НХТЮ використовується для виготовлення кріплень, сіток, пружин, електродів, також для різних деталей побутової техніки, для будівництва огорож, для армування, для бронювання.

Коло та дріт зі сплаву марки 36НХТЮ широко використовують для виготовлення сіток пічних конвеєрів, чохлів термопар, деталей пальників. Завдяки жаростійкості сталі, деталі здатні прослужити набагато довше, особливо при робочих температурах 13000С .

Лист зі сталі 36НХТЮ виробляють методом холоднокатаного і гарячекатаного прокату. За своїми якостями і популярності лист 36НХТЮ не поступається аналогічним матеріалам з нержавійки.Жаростійкий лист застосовують у тих місцях, де є постійні температурні перевантаження, наприклад, конструкція турбін, мотор, камера згоряння, піч.

Лист стійкий до агресивних і кислим середах. Його застосовують у машинобудуванні, будівництві, медицині, хімічній та харчовій промисловості. З листа 36НХТЮ навіть виготовляють посуд та побутову техніку.

Якість труб 36НХТЮ підвищеної жароміцності безпосередньо залежить від двох фізичних факторів: взаємозв’язків між атомами в сплаві, і структури речовини. Така труба дуже стійка до корозії при підвищеній температурі, як на повітрі, так і в газовому середовищі. Труба даного типу застосовують у різних теплових приладах, і енергетичних установках, де потрібні компоненти з високим показником опору. Труби із сплаву 36НХТЮ легованого алюмінієм, і кремнієм, чудово витримують роботу в агресивному середовищі. При сильному нагріванні на поверхні труб формуються захисні плівки з оксиду алюмінію, хрому.