Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Вольфрамові штабики

Вольфрамові штабики

вольфрамовый штабик цена

 

Вольфрамові штабики це продукція, яка використовується у виробництві та інших галузях промисловості.

Штабики вольфрамові виготовляються методом пресування у вигляді прямокутної призми з перетином до 40х40 мм і довжиною до 650 мм. Із виробів з малим перерізом виготовляють дріт, а із заготовок з великим перетином – стрічки, пластини.

Щоб виготовити вольфрамовий штабик його окислюють в муфельній печі до 700-800 градусів, перед цим подрібнивши до порошку. Після цього в зазначеному режимі відновлюють до металу.

Після такого процесу штабики стають дуже крихкими навіть при кімнатній температурі, і їх не можливо в такому стані зварювати. За цим далі вироби обробляють на кувальній ротаційній машині, під тиском і при температурі 1300 – 1350° С. Таким чином отримують вольфрамові прутки діаметром 1 – 3 мм.

Також можливі й інші методи обробки вольфрамових штабиків, наприклад, протяжка прутків через алмазні або твердосплавні фільєри, для отримання дроту товщиною в 10 – 12 мкм.

Найбільш поширені розміри штабиків: 12X12X400, 9x9X400, 15x15X400 мм.

Щоб проаналізувати отриманий вольфрамовий штабик, його розбивають на шматочки і беруть середню пробу. У зв’язку з низьким електроопоом виробу, тому щоб його нагріти до 3000° С, потрібно більшу силу струму і низьку напругу.

При пресуванні, максимально скоротити залишкову пористість не вдається, оскільки вольфрамові кристали при низьких температурах стають дуже міцними, і не деформуються. І при сильному тиску з’являються відколи, або розшарування штабика.

Для зварювання вольфрамових штабиков потрібна сила струму, яка складатиме 88 – 93% від сили струму, яка потрібна для розплавлення вольфраму при температурі в 3000° С. Час зварювання штабика залежно від його розміру буде десь 15 – 60 хв.

Щоб отримати максимально складні і точні деталі з штабиків, їх також просочують в атмосфері водню розплавленої міддю. Після цього штабик обробляють звичайними методами, і потім мідь видаляють випаровуванням її у вакуумі.

Застосування

З вольфрамових штабиків виготовляють: прутки, смуги, електроди для плавки, контакти для плавки в дугових вакуумних печах, рентгенівські трубки (добавка до сплавів), дзеркала.

У загальних рисах матеріал часто використовують як легуючу речовину для поліпшення характеристик сплавів.

Купити штабик вольфрамовий

У нас в компанії ТОВ Атомтехнологіі можна купити вольфрамові штабики всіх типорозмірів за вигідною ціною.