Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Молібденові тиглі

Молібденові тиглі

Молибденовый тигель

Молібденові плавильні котли, також відомі як молібденові, в першу чергу характеризуються високою стійкістю до окислення, при дії високих температур. Також тиглі стійкі до електрохімічної корозії, і здатні зберігати свою форму при дії високих робочих температур.

Марки молібденових тиглів:

ТСМЗ, ВМ1, ВМ2, ВМ3, МЧВП, МР47ВП, ЦМ.

Застосування

Основне призначення молібденових тиглів це застосування їх у високотемпературних печах , для створення особливих умов проведення різних процесів у металургії. Наприклад, тиглі з кришками застосовують у вакуумі, і атмосфері інертних газів. Також без цих виробів просто не можливо ефективно обробити кремній, провести дистиляцію, рафінування, плавлення, лиття, відновлення, плавки таких рідкісних елементів як, наприклад, скандій або ітрій.

Молібденові тиглі використовують в основному в машинобудування та металургії. Вироби складної форми застосовують у високотехнологічних галузях.

Тиглі з молібдену мають переважно високу міцність, високу чистоту матеріалу, і дуже стійкі до високих температур. Їх використовують в системах для плавлення рідкоземельних металів, вирощування кристалів сапфіра, у виробництві світлодіодів. За допомогою молібденових тиглів, є можливість дуже тонкі металеві плівки на різні поверхні.

Параметри

Чистота хімічного складу молібденових тиглів досягає 99,95 %;
Міцність молібдену – 9.4-9.8 гр./см3;
Робоча температура коливається в межах від 1400 ℃ до 1900 ℃;
Молібденові тиглі можна використовувати і при температурах більш 2450 º C, але в розрідженій атмосфері або вакуумі.

Наша компанія ТОВ Атомтехнологіі реалізовує молібденові тиглі різних конфігурацій і розмірів, за доступними цінами. Вартість виробів залежить від складної конфігурації та їх розмірів, так як вони можуть різних діаметрів, кута нахилу, товщини.

За бажанням клієнта, ми виготовимо тиглі за індивідуальними кресленнями. Наша компанія відбирає краще сировину для виробництва, щоб вироби відповідали всім сертифікатам якості.Залежно від узгодження із замовником, тиглі молібденові можуть поставлятися як з обробленою, так і не обробленої поверхнею. Ми також проводимо: тиглі із закругленою крайкою, конусоподібні, еліпсоподібної, бездонні. Терміни виробництва та доставки виробів обговорюються заздалегідь. Ми гарантуємо якість товару, і прийнятні ціни.