Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Молібденовий лист

Молібденовий лист

Молибденовый лист

Молібден – це хімічний тугоплавкий ковкий метал з сіро-свинцевим відтінком. Відрізняється хорошою жаростійкістю і тим, що має низький коефіцієнт теплового розширення.
Метал молібден головним чином застосовують в якості легуючої добавки до сплавів. Його застосовують в деталях конструкцій, які довгий час працюють в вакуумних умовах до 1800 °С, наприклад в соплах ракет, в енергетичних ядерних реакторах, для виробництва устаткування, яке працює в агресивному середовищі.

Один з видів прокату цього металу є молібденовий лист. Його вважають прекрасним конструкційним матеріалом, з жаростійкими якостями. Молібденовий лист має високу пружність і міцність, також він дуже стійкий до корозії в газовому середовищі, і при контакті з концентрованими лугами і кислотами. Матеріал молібден легший від вольфраму в два рази, і має вищу питому міцність.

До недоліків металу можна віднести: високу собівартість молібденового листа, рідкість елемента в природі, складність виділення металу в чистому вигляді, тугоплавкість і погану обробку.

Лист молібденовий інтенсивно використовують в джерелах світла, для теплового огородження, у жароміцних контейнерах. Листи з чистого молібдену використовують при виготовленні вводів електроструму для нагрівальних елементів, які працюють в атмосфері водню при температурі до 1600 ° С. Також молібденовий лист використовується в радіоелектроніці, рентгенотехніці.

Молібденовий лист. Параметри (в мм)