Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Ніхромовій дріт Х20Н80 | ТОВ Атомтехнології

Ніхромовий дріт Х20Н80  ГОСТ 12766.3-90

Фехраль на 2 катушках

icons8-обогрев-64Ремонт печі, навівка ніхрома. Реалізуємо ніхром за доступною ціною. Також виготовляємо ніхромові спіралі під ваші потреби. Ніхром – сплав, який складається з  55 – 78% нікелю, і 15 – 23% хрому, а також містить незначні добавками кремнію, заліза, алюмінію, і марганцю. В Америці в 1905 році в перше розробили цей сплав.

Сплав має такі фізичні властивості: – питомий опір 1,0-1,1 • 106 Ом • м;  – робоча температура ніхрому 800-1100 °C, а температура плавлення від 1100 до 1400 °C; – щільність ніхрому – 8200-8500 кг/м3; – питома теплоємність ніхрому – 0,45 кДж / (кг • К); – межа міцності на розтяг – 0,65-0,70 ГПа; – висока жаростійкість ніхрому до 1250 ° C;

Ніхром має мінімальний електричний опір при нагріванні, підвищену жароміцність, пластичність, чудово тримає форму. Висока пластичність сплаву дає можливість піддавати його точінню, зварюванню, штампуванню, волочінню та іншій механічній обробці. Ціна на ніхром досить висока, але враховуючи його показники довговічності і надійності, з цим можна змиритися.

Найбільш затребуваною марками ніхрому є Х20Н80 і Х15Н60, яку рекомендується застосовувати для нагрівання електротермічного обладнання.

Ніхром марки Х20Н80 містить – хрому Cr 20%, і нікелю Ni 80%. Сплав Х20Н80 має питомий опір – 650 Ohms / cmf, і температуру плавлення – 1200 ° C.

Ніхром марки Х15Н60 містить – нікелю Ni 60%, хрому Cr 16%, заліза 24%. Сплав має питомий опір – 675Ohms/cmf, і температуру плавлення – 1390°C. Ніхромовий дріт – це металевий шнур або нитка, в основному з круглим, але іноді з квадратним, шестикутним, трапецевидним поперечним перерізом. В основному їх роблять із сталі, міді, алюмінію, титану, цинку, нікелю, а також з їх сплавів. Найоптимальнішим перетином вважається круглий, так як він має максимальне співвідношенням площі перерізу до периметру дроту. Також є у продажу поліметалічні і біметалічні дроти. Їх виготовляють при волочінні металу через послідовно зменшувані отвори. Таким чином можна отримати виріб самих різних діаметрів. Ніхром має різну вагу це на пряму залежить від діаметра дроту і марки сплаву металу.

Напевно найважливіша характеристика ніхрому це електричний опір. Він визначається дуже різними факторами, наприклад, опір залежить від діаметра дроту і марки сплаву. При значному підвищенні температури опір ніхрому залишається таким, що дозволяє використовувати ніхромовий дріт у виготовленні нагрівальних приладів і в вузлах опору, наприклад, в резисторах, реостатах, і у виробництві електронагрівального обладнання.

Дріт з ніхрому володіє корозійною стійкістю при роботі в агресивному середовищі, високою межею текучості, міцністю, дозволяючи використовувати дріт меншого діаметру.

Фехраль-Атомтехнологии

Дріт маркуються так: – Н – для нагрівальних елементів; – С – для елементів опору; – ТЕН – для трубчастих електронагрівачів.

Застосування ніхромового дроту дуже широке, наприклад використовують в якості нагрівальних і ріжучих елементів в пакувальних ножах. Використовують в якості нагрівальних елементів в промислових електропечах, і в різних пристроях електричного нагріву, наприклад в побутових обігрівальних приладах. У промисловості використовують і у водо – і повітронагрівачах. В середньому дріт ніхрому має щільність 8,4 г/см3. Його часто використовують при виробництві електричних проводів, свердел, термопар, метизів, електродів, пружин, електронних приладів та інших елементів. Дуже часто ніхром використовують в якості жаростійкого сплаву у дуже агресивному середовищі роботи.

Ціну на ніхромовий дріт Ви можете подивитися у прайс-листі.

Асортимент сплавів ніхрому з високим омічним опором

Марка сплава

Холоднотянутая нихромовая проволока

Горячекатаная нихромовая проволока

Диаметр

X20H80

0,1-10,0

6,0-12,0

X20H80-H

X15H60

X15H60-H