Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
(Рус) Вольфрамовый круг

Вольфрамовий пруток

вольфрамовий пруток купити

При виготовленні електровакуумних пристроїв і при виробництві різноманітних контактів застосовується вольфрамове  коло.

Вольфрамові кола марки ВА і з різним призначенням (ВРН), з присадкою Si (кремнію) та Al (алюмінію) випускаються з різним діаметром від 1,0 до 10мм. Коло виробляють шляхом пресування, волочіння, прокатки або у відповідності з діючими нормами та технологічними вимогами ГОСТу. Додатковий контроль здійснюється фахівцями на всіх етапах виробництва. Готова продукція намотується на котушки або змотується в бухти.

Своє застосування вольфрамове коло знайшло в якості електродів в дуговому зварюванні. За впаяним припоєм в спеціальне скло, контактний струм надходить в електровакуумну техніку. Крім цього кола використовуються у виробництві пряморозжарювальних катодів у джерелі іонно-імплантаційної установок.

Вироби з вольфраму мають широкий діапазон застосування в радіоелектронній та електротехнічній промисловості. В залежності від діаметру і якості матеріалу, з якого він виготовлений, вольфрам застосовується для виробництва різних мікросхем і деталей, таких як: спіралі розжарювання, катоди, сітки та інших видів підігрівачі.