Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Вольфрамова фольга – ООО Атомтехнологии

Вольфрамова фольга

Фольга з вольфраму купити

Фольга з вольфраму являє собою досить тонкий лист товщиною від 0,03 мм до 0,09 мм. Вольфрамова фольга має особливі властивості, витримує високі температури, крім того її стійкість при великих температурах залишається на високому рівні. Характерними є низький коефіцієнт температурного розширення при високому опорі температурної повзучості, високий коефіцієнт електронної емісії і теплопровідності. Велика міцність, високий коефіцієнт розтягування і стиснення. Стійкість до корозії, кислоти, лугів, а також сірчаної, азотної а також соляної кислоти.

Виключні фізично-хімічні властивості та біологічна безпека, дозволяють використовувати вольфрамову фольгу для найрізноманітніших сфер діяльності.

До недоліків вольфрамової фольги можна віднести вартість її виробництва. Вольфрам рідкісний метал, який складно отримати у чистому виді, при обробці він досить  примхливий і тугоплавкий.

Виробляється фольга з майже чистого вольфраму 99.955 чистоти, холодно-гарячим способом на високоточному обладнанні з використанням високотехнологічних сучасних методів хімзахисту.

Використовується вольфрамова фольга в сучасній електротехніці, машинобудуванні, ядерній енергетиці, хімії і нафтохімії, у виробництві теплообмінників.