Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Квадрат нержавіючий

Квадрат нержавіючий

квадрат з нержавійки

Квадрат нержавіючий – це напівфабрикат, який має в поперечному перерізі квадратну форму.

Квадрат (пруток) виробляється з різних марок сталі 10Х17Н13М2Т, 20Х23Н18, 12х18н10т за допомогою холодної та гарячої прокатки. У кінцевому етапі обробки поверхня нержавіючого квадрата або вироби з нього, може бути дзеркальною, супер-дзеркальною, шліфованої, або матовою.

Різні марки сталей, мають на увазі різні властивості нержавіючого квадрата, завдяки яким застосовуються в самих різних галузях. Його широко використовують у харчовій, хімічній, строітельской, паперової промисловості. Часто квадрат з нержавійки застосовують як самостійні несучі елементи в опорних конструкціях, так само як і косинець нержавіючий. Такі конструкції можна експлуатувати при високих температурах і в агресивному середовищі. Стійкість нержавійки до самих різних агресивних чинників дозволяє широко використовувати її у всіх регіонах нашої країни.

Прутки нержавіючі за способом їх виробництва класифікуються на:

    калібровані (ГОСТ 8559-75);
    
нержавіючі гарячекатані (ГОСТ 2591-88).

По довжині класифікуються на:

    не мірної довжина;
    
мірна довжина;
    
кратна мірна довжина.

За точністю прокатки квадрат нержавіючий класифікується на:

    категорія А – висока точність;
    
категорія Б – підвищена точність;
    
категорія В – стандартна точність.

Нержавіючі квадрати мають діапазон розмірів – від 10 до 240 мм. Середня довжина квадрата становить 2 метри, але якщо є необхідність, то може бути проведена нарізка і за іншими розмірами. Також при бажанні можна провести зварювання виробу або перфорацію плоского прокату.

Кожну марку нержавіючого квадрата 10х17н13м2т, 12х18н10т, 20х23н18 застосовують у своїй галузі, залежно від його параметрів і сталі з якої він виготовлений. Квадрат нержавіючий можна використовувати як в середовищах з високими температурами, так і в середовищі з різкими температурними перепадами. Велике поперечний переріз квадрата говорить про його високі міцних характеристиках, саме тому такі розміри застосовують на дуже відповідальних ділянках.

Зазвичай прутки нержавіючі переробляють в металопрокат: рейки, смуги, швелера, балки.

Квадрати нержавіючі володіють відмінною зварюваністю і слабкою намагнічіваемостью. Температурний режим роботи нержавіючого квадрата становить 400-8000С. Вироби з нержавійки потрібно зберігати під навісом.

Компанія «Атомтехнологіі» пропонує купити нержавіючий квадрат таких марок як 12х18н10т, 20х23н18, 10х17н13м2т, за найбільш оптимальними цінами. У нашому каталозі є великий сортамент металопрокату, в тому числі нержавіючого (труби, лист, круг, куточок), який відповідає вимогам і ГОСТам, для широкого застосування. Заглянувши в документацію, можна ознайомитися з хімічним складом, властивостями, і механічних якостях нержавіючого квадрата.

У нас можна замовити і купити квадрат з нержавійки будь-яких обсягів. При покупці особливо великими партіями, є вигідні знижки, які порадують кожного.