Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Титанове коло

Титанове коло

Круг титановий

Титанове коло – суцільний профіль круглого перетину, виконаний з титану або титанового сплаву. Характеристика титанового прокату залежать від методу виготовлення, хімічного складу і якості матеріалу.

Титан унікальний матеріал по своїх характеристиках, міцний як сталь і легкий як алюміній. Стійкий до корозії і дії агресивного зовнішнього середовища – такий метал вважається вічним. Коло з титану володіє жаростійкістю, стійкістю до корозії, високою питомою міцністю, малою щільністю і низькою вагою. Вироби з титану здатні витримати тиск розпечених газів випущених ракетоносієм або тиск води на дні океану. Своє застосування титан знайшов і в медицині, йому невідома «втома» і крім того він біологічно інертний, не відторгається живими тканинами при трансплантації. Завдяки своїм властивостям титанове коло стало одним з найбільш використовуваних продуктів сучасного прокату.

До недоліків титанового кола можна віднести його собівартість, через велику технологічну складність отримання його в чистому вигляді. Хороша жаростійкість, міцність і інші достоїнства мають і негативну сторону, потрібно більше ресурсів для обробки матеріалу. Коло титанове просто незамінне у виробництві деталей авіакосмічної галузі, де вимоги до матеріалів украй високі.

За якістю титанове коло може бути високого, середнього або поліпшеної якості (маркується знаком «П»). Поверхня титанового кола може бути обточена або шліфована.