Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Титанові труби бесшовні | ООО Атомтехнології

Титанові труби

Титановая труба бесшовные

Зараз на ринку в сфері металопрокату, серед труб з різних сплавів і металів, найбільш затребуваними вважаються титанові труби. У чому ж секрет такої популярності? Відповідь проста в чудових характеристиках труб з титану. Вони не піддаються ні атмосферної ні грунтової корозії.Труби не взаємодіють з робітниками середовищами, і хімічними елементами. Титанові труби мають високі механічні показники і здатні витримувати сильні навантаження тривалий час, а також високі і низькі температури. Чесно кажучи вельми важко переоцінити гідність титанових труб, адже вони вважаються не тільки найбільш міцними з усіх відомих труб, але й здатні довгі роки служити вірою і правдою. Не дивлячись на високу собівартість, труби з титану повністю виправдовують вкладені в них кошти. У чистому вигляді титан володіє вельми низькою міцністю, і саме з цього його використовують в сплавах.

Відомо чотири категорії сплавів титану, які мають свої особливості. Наприклад, сплави а-титанового типу добре зварюється і здатний витримувати високі температури. Сплави близькі до а-фазі володіють підвищеним опором повзучості, а-Р сплави, мають високу міцність після загартовування. У підсумку, саме хороша міцність, тугоплавкость і пластичність дозволяє використовувати титан у військовій техніці, ракетобудування, аерокосмонавтика, медицині. Виробництво титанових труб Є кілька способів виробництва титанових труб: безшовний (гарячекатаний і холоднокатаний спосіб); зварної (високочастотна зварювання). Коротко описати процес виготовлення, можна так: формують заготовки, піддають механічній обробці, роблю прокат труб необхідного розміру. Гарячекатані труби обробляють механічним способом обробці і за зовнішнім, і по внутрішньому діаметру. Щоб виготовити зварні титанові труби використовують плоскою прокат і нержавіючі сплави. Для того щоб у фіналі отримати високоякісний продукт, вироби піддають термічній обробці, у спеціальних вакуумних печах для відпалу. Також додатково проводять травлення поверхні зварних титанових труб. Перевага труб з даного слава в тому , що їх якість зберігається незалежно від стрибків температури, тобто не втрачають своєї колишньої форми. Безшовні труби роблять діаметром 3-325мм з товщиною стінки в межах 0,15 – 30мм, і саме з цього не виникає жодних труднощів з вибором відповідного металопрокату з даного матеріалу.Найбільш часто для виробництва титанових труб використовують титан марки ВТ 1-0.

Вся продукція яка виробляється відповідає всім ГОСТам і технічним умовам. Нижче, перелік стандартів на виробництво труб з титанових сплавів: – Трубні заготовки: ТУ 1-5-132-78 , ТУ 14 – 1У – 1909 – 93 , ТУ 14-3-821-79 3; – Зварні труби: ГОСТ 24890-81 8; – Зварні з титану : ОСТ 1 90051-79; – Холоднодеформовані безшовні труби зі сплавів заснованих на титані: ГОСТ 22897-86 2; – Холоднодеформовані безшовні труби (марка сплаву – ПТ – 3В ): ТУ14 – 3 – 1280 – 84 7; – Гарячекатані безшовні труби: ГОСТ 21945-76 5, ТУ 14-3-821-79; – Холоднодеформовані безшовні труби (марки сплаву – ПТ -7М, ПТ -1М): ТУ 14-3-820-79, ТУ 14-3-521-76 6; – Пресовані труби: ТУ 1-5-107-78 4; – Труби по ОСТ 1 90050-72 9; – Труби (підвищена якість): ОСТ 1 90065-72 10.

Використання Застосовують титанові труби практично у всіх галузях промисловості, але найбільш часто їх використовують там, де потрібна міцність і стійкість до різних зовнішніх подразників, будь це луги, кислоти або висока температура. Наприклад , своє місце титанові труби знаходять в: газо-і нафтопроводах, суднобудуванні, у буріння свердловин (глибоководна видобуток нафти, видобуток природного газу), в реактивній техніці. Труби серії ВТ легко витримують температуру в межах від -250°С до +450°С. Труби серії ВІД відрізняються стійкістю до корозії, до дії солей, органіки, саме з цього вони затребувані в нафтохімії, та інших галузях.

Компанія ТОВ «Атомтехнологіі» пропонує купити титанові труби різних марок і розмірів. Всі вироби відповідають міжнародним стандартам, і володіють приголомшливими якостями.