Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Нержавіючий шестигранник

Нержавіючий шестигранник

Нержавіючий шестигранник

Нержавіючий шестигранник – це прокатний виріб, який в поперечному розрізі утворює шестигранну геометричну фігуру з рівними гранями. В якості матеріалу використовують жароміцну сталь з різними добавками, або без них.

Шестигранник має досить високі і міцні характеристики, і його дуже часто використовують при виготовленні різних деталей для автомобілів. Дуже часто нержавійку використовують для виготовлення болтів, гайок, всіляких деталей і різних частин. Також виріб використовують у харчовій, хімічній та машинобудівній промисловості.

Поверхня шестигранника має різну поверхневість – матову, шліфовану, дзеркальну, і кожна з них має свою область застосування. Шестигранна нержавійка із дзеркальною поверхнею добре підходить для дизайну приміщень, і декоративних металоконструкцій.

Нержавіючий шестигранник марки 10Х17Н13М2Т дуже стійкий до перепадів високих температур, так як виробляється із сталі стійкої до корозії. Широко використовується в харчовій та хімічній галузі, і в місцях де потрібно протистояти дії агресивному середовищу.

Нержавіючий шестигранник марки 12Х18Н10Т містить титан аустенітного класу, і має високу ударну в’язкість і пластичність. Шестигранник добре витримує температури до 600оС, і працює в окисних середовищах, наприклад, з азотною кислотою, і з різними органічними розчинниками. Шестигранник нержавіючий має довгий термін служби і високі характеристики застосування.

Нержавіючий шестигранник 20Х23Н18 виготовлений з високолегованої сталі, і має високі характеристики стійкості до корозії і до спеки. Виріб затребуваний в різних галузях промисловості і поставляється клієнтові в мотках або прутах, і в залежності від кривизни прутів їх ділять на 1 і 2 клас.