Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Вольфрамовий лист

Вольфрамовий лист

вольфрамовый лист купити

Вольфрамовий лист, ефективний і багатосторонній контрактаційний матеріал. Володіє стійкістю до високих температур, хорошою міцністю і пружністю, найнижчим коефіцієнтом теплового розширення. Лист з вольфраму стійкий до корозії і інших агресивних природних чинників, а також має високу теплопровідність. Стійкість і довговічність вольфрамового аркуша в умовах підвищеної експлуатації та негативних зовнішніх факторів, дозволило йому пробитися в ряди одного з незамінних матеріалів у виробництві сучасної техніки та наукових дослідженнях.

Недоліки вольфрамового аркуша можна охарактеризувати дуже високою вартістю виробництва. Крім того метал дуже рідкісний і його складно отримати в чистому вигляді, також він тугоплавкий і важкий в обробці.

Для отримання вольфрамового листа, вихідний матеріал пресується в плоскі заготовки, які піддаються термічній обробці, прокочують і розковують з високою швидкістю поки температура вольфраму залишається високою. Для того щоб не відбулося окислення при високих температурах, використовують оболонковий прокат. Чим тонший лист, тим менше потрібно ресурсів для нагріву і обробки. Найбільш тонкий лист прокочується при звичайній температурі.

Для з’єднання вольфрамових листів застосовується точкова або стикова зварка. Незважаючи на це шов майже завжди є тендітним. Зважаючи на це, кращим рішенням є заклепкові з’єднання. Саме тому вольфрамовий лист застосовується в радіоелектроніці, машинобудуванні, промислових та хімічних сферах діяльності.