Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
Нержавіючий дріт купити. Дріт із нержавіючої сталі – Атомтехнології

Дріт нержавіючий

нержавеющая проволока

Нержавіючий дріт має високу корозійну стійкість, і не руйнується в агресивних середовищах.

Найстійкішим вважається дріт із складнолегованих сплавів в яких міститься великий відсоток нікелю, кремнію, молібдену, міді. Потрібну марку нержавіючого дроту з набором властивостей підбирають залежно від умов майбутньої експлуатації. Ціну на нержавіючий дріт, а також на нержавіючий прокат Ви можете подивитися в прайсі.

Нержавіючий дріт можна розділити, в залежності від способу обробки, на світлий (без окислів) і оксидований. По точності розміру розділяється на нормальний і дріт з підвищеною точністю, а по пластичності поділяють на перший та другий клас.

Нержавіючий дріт марки 10Х17Н13М2Т виготовляється із сталі з додаванням хрому і нікелю, а також титану. Він здатний працювати при температурі від 400 до 800 ° С. Дана марка володіє хорошою корозійною стійкістю, стійкістю до кислот, хлоридів, і лужних розчинів. Також вона дуже стійка до деформацій, міцна і має зовнішню привабливість.

Дріт марки 10Х17Н13М2Т застосовують у машинобудуванні, сільському господарстві, харчовій та хімічній промисловості, а також у будівництві та медицині. Дріт марки 12Х18Н10Т має підвищений вміст нікелю, і часто застосовується в хімічній і нафтопереробній промисловості, в різних пристроях, які працюють з високими температурами.

Нержавіючий дріт марки 20Х23Н18 – дуже жаростійкий і жароміцний, і здатний витримати температуру до 1100°С. Купити нержавіючу дріт можна у нас на сайті нашої компанії, і ми гарантуємо якість нашого продукту.