Смотреть Считать
Биржевые цены
Кaлькуляторы
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ НЕРЖАВІЮЧИЙ

Зварювальний дріт

Проволока нержавеющая сварочная

Жодне автоматизоване зварювальне виробництво не обходиться без зварювального дроту. Вона входить до складу електродів, як присадні прутки при ручному зварюванні, і для плавки при напівавтоматичному і автоматичному зварюванні. Головний плюс такого виду зварювання в тому, що є можливість забезпечити безперервність процесу та отримати рівний і якісний зварний шов.

Відомо кілька видів дроту зварювального: нержавіючий, порошковий, вуглецевий, легований, та інші. Головне правило говорить: склад дроту і зварки повинен збігатися і бути однорідний.

Ми розглянемо більш докладно нержавіючий зварювальний дріт, який використовується при проведенні зварювальних робіт по нержавійці. Такий дріт виробляють зі сталі марок: Св06Х19Н9Т, Св04Х19Н11М3, Св07Х25Н13, Св04Х19Н9, 12Х18Н10Т, методом холодної або гарячої витяжки. Нержавіючий дріт відповідає ГОСТу 18143-72.

При порівнянні з аналогами, такий дріт відрізняється високою міцністю, стійкістю до пошкоджень, до механічних впливів і до складних умов.

Термін служби нержавійки вельми великий, тому її і дуже часто використовують як для зварювальних робіт, так і для інших цілей в таких галузях як: машинобудування, харчова промисловість, енергетика.

Марка 12Х18Н10Т є найбільш поширеним видом зварювального нержавіючого дроту. Головні його переваги – це стійкість до високих температур, до корозії і до агресивних середовищ. Дріт використовують для зварювання конструкцій з нержавіючої сталі, оскільки тут немає можливості використовувати електроди з чорних металів, оскільки вони змінюють хімічний склад зварного шва.

Нержавіючим зварювальним дротом зварюють деталі машин, літаків, трубопроводи. Також його використовують для зварювання сталей, які містять велику кількість хрому і нікелю.

Дріт з нержавійки проводиться в бухтах типу D-300 по 12 кг. За допомогою спеціального пристрою, він дозовано подається до місця зварювання. Дріт можна застосовувати як для дугового зварювання, так і для газового зварювання. Для дугового зварювання використовують нержавіючий дріт марок: ER-347Si, ER-316LSi, ER-309 LSi, ER-308 LSi. Букви в назві марки позначають присутність в ній хімічних елементів, таких як Si (кремній). Такий дріт випускається з діаметром від 0,8-1,2 мм. Зварювальний шов виходить низьковуглецевий.

Залежно від типу зварювальних робіт (автомат, напівавтомат, дугова зварка) нержавіючий дріт також підрозділяється на марки. Деякі марки містять підвищений відсоток молібдену і кремнію, які відчутно покращують якість шва. Звичайний зварювальний дріт містить вуглець, хром, магній, нікель, кремній, сірку, фосфор. Наявність багатьох компонентів дозволяє поліпшити якість зварного шва, ціна ж на дріт залежить від його якості. При порівнянні з дротом з чорних металів, нержавіючий дріт більш дешевий.

Потрібно також відзначити, що температура плавлення нержавіючого дроту повинен збігатися температурою плавлення зварюваних виробів. Саме тому до складу дроту додають безліч різних присадок, який роблять його практично універсальним при проведенні будь-яких зварювальних робіт.

Компанія Атомтехнологіі надає Вашій увазі великий вибір зварювального дроту різних марок під різні види робіт. Всі вироби відповідають ГОСТам і стандартам. Ми приймаємо замовлення на поставку та реалізуємо все в короткі терміни. Оптові покупки ведуть за собою знижки.